O ŠÍPKOVÉ RŮŽENCE
Blog

Wild Rose je esence pro Šípkové Růženky, jsou naživu, ale až tak úplně nežijí. Rezignovali, spokojili se s tím, co je a žijí život téměř bez emocí.Právě kvetou všude kolem nás šípkové keře a my se můžeme kochat krásou a vůní nádherných šípkových růží. Planá růže nebo v angličtině „wild rose“ (divoká růže) je úžasná květina. Kromě krásných květů dává velmi cenné šípky, které můžeme využít v bylinkářství nebo pro dekoraci našich domovů.

Já bych vám dnes chtěla nabídnout její využití v podobě esence WILD ROSE, jež je součástí Bachových květových esencí.

Dr. Bach o této esenci píše: „Je pro ty, kteří bez zjevného důvodu propadají rezignaci vůči tomu, co se okolo nich děje, a kteří pouze proplouvají životem. Bez jakékoliv snahy zlepšit věci nebo nacházet potěšení. Bez jakékoliv stížnosti rezignovali na život.“

Wild Rose je esence pro Šípkové Růženky, jsou naživu, ale až tak úplně nežijí. Rezignovali, spokojili se s tím, co je a žijí život téměř bez emocí.

Před pár lety jsem pracovala v jedné velké mediální firmě a každý den jsem potkávala muže i ženy, kteří téměř bez výrazu se tak trochu ploužili dlouhatánskými chodbami. Nemračili se, ani neusmívali. Na podněty reagovali mdle a bez zaujetí. Jediné, co je malinko přivedlo k životu, byli situace, kdy měli udělat něco mimo obvyklý rámec povinností.

Měla jsem tenkrát chuť připravit esenci do rozprašovače a na chodbách ji šířit do éteru. Ale každý máme svoji cestu a svobodnou vůli, takže jsem to nakonec neudělala. Dodnes si ale ten pocit pamatuji. Setkání s takovým člověkem je většinou vyčerpávající zejména, pokud s ním máte spolupracovat.

Bachovy květové esence si dokážou poradit s různými stavy duše včetně této apatie. Esence Wild Rose znovu probouzí chuť do života, pocit, že mi o něco jde, radost, že mohu ráno vstát a věnovat se tomu, co mě baví. Vytrhuje ze strnulého stavu, který si často ani neuvědomujeme.

Zkuste Planou růži použít i tehdy, kdy cítíte tuto rezignaci pouze v určité části svého života.

Znáte věty typu: „To stejně nemá smysl se snažit. Dobří chlapi jsou rozebraní. Těžko najdu práci, co mě baví, taková neexistuje. Za to, co mě baví, mi nikdo platit nebude. Proč se zajímat o politiku, stejně to nemá smysl. Proč bych měl třídit odpad, planetu už stejně nikdo nezachrání.“? Tak tady přesně působí Bachova esence Wild Rose.

Kupte si koncentrát (můžete si ho i naředit a užívat 4x denně 4 kapky), napište si slovo Wild Rose na papírek a dejte pod karafu vody, nebo se ozvěte a já vám esenci připravím. A pobývejte v blízkosti kvetoucích růžových keřů co nejvíce. Léčí.

Přeji vám mnoho chuti do života.

Monika