Chcete zažívat hojnost?
Blog

„Jedna z prvních věcí, kterou klientům nabízím, je užívání esence Hojnost ABUND ESSENCE. Mnozí klienti o australských květových esencích ani o tom, jak fungují, neslyšeli, a proto jim je stručně představím. Často reagují nedůvěřivě: "Chcete mi říct, že když si dám tyhle kapky pod jazyk dvakrát denně po dobu čtyř týdnů, budu mít víc peněz? "Ale navzdory jejich pochybnostem, dochází ke změnám. Mohou být jemné nebo výraznější; u každého je to jiné. Chování se i tak začíná měnit. Přestávají se strachovat, jsou štědřejší; a začínají nacházet stokorunové bankovky zastrčené v rohu jejich peněženky! Někdy rostou jejich tržby, dostanou bonus v práci nebo dojde ke zlepšení jejich pracovních vztahů.

Vycházím z předpokladu, že schopnost jednotlivce mít peníze a zažívat pocity bohatství a hojnosti v životě je ovlivněna především jeho myšlením, postoji a pocity vůči sobě, druhým i vůči světu obecně (včetně peněz). Aplikuji svou filozofii hojnosti v integrovaném tříčlenném přístupu a používám australské květové esence jako velmi významnou součást mé práce.

Nejdříve je třeba vyřešit MINULOST. Nejvíce se učíme v období od 0 do 10 let. Během této doby jsme jako houby, nasáváme vše, co nám přijde do cesty. V tomto raném věku neumíme rozlišovat a tak přijímáme modely myšlení, které nás mohou v dospělosti vážně omezit či poškodit.

Boab je naprosto jedinečná esence pro vyčištění negativních vzorců rodiny, které mohou sahat až několik generací zpět do minulosti! Zděděná negativní přesvědčení týkající se peněz a bohatství nemusela vzniknout jen kvůli nedostatku peněz. Dokonce i multimilionáři mají problémy s penězi!

Další esence, která podporuje změnu těchto vzorců, je Bottlebrush. Zjistila jsem, že tato esence může být velmi důležitá a podporující na počátku změny a transformace. (Pro ty, kteří mají mnoho peněz, může být užitečná Transition Essence, která jim pomůže zbavit se lpění na hmotném majetku a vidět, že duchovní vývoj je také důležitou součástí života.)

Bluebell pomáhá překonat určitou chamtivost a především obavy z nedostatku. Sturt Desert Rose může pomoci lidem, kteří se cítí provinile, protože zdědili peníze. Stává se, že je potom utratí za drahé hračky, dovolené nebo propadnou hazardu. Southern Cross se zabývá druhou stranou této mince - "mentalitou nedostatku či chudoby".  Je to velmi silné mentální nastavení, ze kterého může být těžké se vymanit.

Abund Essence pracuje výborně při "mentalitě nedostatku".

Potom se zaměříme na SOUČASNOST. Investovat naše peníze NYNÍ a využít tento mocný nástroj k sestavení nebo rozšíření našeho investičního portfolia. Investovat také do našich vztahů a investovat do nás samých. Hlavním cílem je, aby se tyto investice staly přirozenou a smysluplnou součástí našeho života.

Philotheca nás podporuje v tomto procesu. Učí nás přijímat lásku, přijímat poděkování a ocenění ostatních a může i zvýšit zůstatek na vašem účtu! Zdá se to nemožné? Věřte mi, že se to může stát, ale nedělejte to prosím jen proto, abyste svůj zůstatek zvýšili.
😊

A do třetice se zaměříme na BUDOUCNOST. Doporučuji, abyste prozkoumali, čím se opravdu chcete zabývat ve svém životě, co chcete tvořit, čeho chcete dosáhnout. Abyste si tak uvědomili, co skutečně rádi děláte a začali to dělat. Většinou dochází k velkému posílení vaší finanční situace, často až za hranice vašeho očekávání.

Sunshine Wattle pomáhá, když máme pocit, že jsme uvízli v minulosti, nejde nám z ní vystoupit a situaci změnit a začínáme mít pocity beznaděje. Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžeme udělat v životě pro sebe, je vidět a přijímat krásu a radost kolem nás HNED TEĎ.

Five Corners nám pomáhá dosáhnout sebepřijetí a sebevědomí a přitom neztrácet motivaci dosáhnout našeho plného potenciálu. Peach-flowered Tea-tree nám pomůže tento směr udržet a nevzdávat vše příliš snadno!

Zvu vás všechny, abyste vyzkoušeli esenci Hojnost - i když si nemyslíte, že ji potřebujete 😊- jen proto abyste zažili úžasné pocity otevřenosti a radosti!

Své štěstí si tvoří každý z nás sám. Propojte se se svým potenciálem a využijte k tomu australské esence. Podpoří vás a pomohou. Co se rozhodnete se svým životem dělat a jak to uděláte, je pouze na vás.“

 

 Louise Brogan, je autorka tohoto článku a zakladatelka projektu „Na penězích záleží“. Začínala jako účetní, poté se věnovala investičnímu poradenství a byla jednou z prvních pěti žen působících na australské burze cenných papírů. Ve své práci využívá australské květové esence.

Přeložila Mgr. Monika Tomíčková