Jarní očista dočista
Blog

Chcete vědět, jak na jarní očistu svého těla, domova i duše s lehkostí a radostí? Přečtěte si článek :-)Domov

 - Kromě klasického úklidu doporučuji jarní očistu šatníku i dalších prostor. Je fajn zbavit se starých účtenek, promazat počítač, vyhodit otlučené nádobí, věci, co se nám nikdy nelíbily a líbit nebudou, ať už je to cokoliv. Líbila se mi kniha Marie Kondó, která hezky popisuje, jak s věcmi zacházet, jak se rozhodovat, co si nechat a co vyhodit. Moc mi pomohla.

- Co vytřídíte, můžete prodat, dát na charitu nebo udělat radost někomu známému.

- Pro energetickou očistu prostoru využijte bylinky (šalvěj například), nebo vonné tyčinky (pozor! bez přidaných aromat, pouze čistě přírodní) nebo vykuřovadla (firma Rymer). Nechte bylinky nebo tyčinky doutnat, zavřete dveře a potom pořádně vyvětrejte. Při čištění by neměl v místnosti nikdo být.

- Skvělá je sůl – pod postel, do rohů místnosti nebo podle fantazie. Už naše babičky ji hojně používali. Platí 1 kg na 1 měsíc, pak vyhodit. A pozor, sůl dejte pouze do nádob, v kterých nevaříte, nebo z nich nejíte. Stačí ta úplně nejobyčejnější sůl.

Tělo

- Opět skvělá sůl – himalájská nebo z Mrtvého moře. Může si ji dát do koupele, udělat si s ní peeling nebo si udělat koupel nohou. Skvěle detoxikuje. Pak je fajn si lehnout, člověk může být trochu unavený.

- Čaje – kopřiva, ostropestřec a další bylinky. Ideálně venku natrhat a ráno popíjet.

- Zelené potraviny – chlorela, ječmen fungují velmi dobře.

 

Duše i tělo

- Kombinace esencí Purifying – Očista detoxikuje tělo a zbavuje nashromážděných negativních emocí (smutku, vzteku, starostí). Užívá se minimálně 14 dní 7 kapek ráno a večer pod jazyk.

- Obsahuje: Bush Iris – působí na lymfatický systém, zajišťuje plynulý tok lymfy v těle, Dagger Hakea – působí přímo na játra, která čistí (emoce - vztek), Dog Rose – působí na ledviny, (emoce – smutek), Wild Potato Bush – odvádí těžké kovy z těla, Bottlebrush – čistí tlusté střevo, odstranění emočního odpadu z minulosti, dokáže člověka posunout dále a uzavřít minulost, Bauhinia – čistí tenké střevo 

- Purifying sama pravidelně na jaře užívám, dobře mě připraví a nastartuje na léto.

 

PŘEJI VÁM PRIMA JARNÍ ČIŠTĚNÍ 😊

Monika Tomíčková

www.flowerpowerterapie.cz